Обов'язок нащадків — бути гідними подвигу ветеранів

Обов'язок нащадків — бути гідними подвигу ветеранів

Обов'язок нащадків — бути гідними подвигу ветеранівЦіна Великої Вітчизняної війни — це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі та незгасимий біль від втрат. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті.

Із Днем Перемоги ветеранів війни та жителів району привітав Ігор Рибаков. Учасники бойових дій отримали він нього до свята подарунки та вітальні листівки. Також їх пригостили смачною кашею з польової кухні, організованої народним депутатом. 

«У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, трудівникам тилу, усім, хто на своїх плечах виніс тягар війни. Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки й діди за мир, надану можливість наступним поколінням жити, народжувати та виховувати дітей. І обов’язок нащадків — бути гідними подвигу ветеранів, усіма своїми справами утверджувати мир і злагоду на українській землі. Їхня життєва мудрість, ставлення до громадянського обов’язку — яскравий приклад для наслідування», — сказав Ігор Рибаков. 

Політик також наголосив, що в цей непростий для України час усі повинні об’єднатися і разом зробити все необхідне, щоб не допустити повторення тих страшних воєнних дій на землі нашої Вітчизни, зробити все для того, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. 

Усім ветеранам війни Ігор Рибаков побажав здоров’я і добра, Божої благодаті, незгасної любові та поваги рідних і близьких, усього українського народу. «Нехай Господь Бог дарує Вам свою милість і оберігає Вас!» — сказано у привітанні народного депутата.