Ігор Рибаков: Храми допоможуть селу відродитися

Ігор Рибаков: Храми допоможуть селу відродитися

Ігор Рибаков: Храми допоможуть селу відродитисяВеликдень — свято, сповнене добра і радості. Напередодні жителі усіх семи районів, якими опікується Ігор Рибаков, отримали від свого народного обранця вітання та пасхальні подарунки — паски, свічки та іконки з благословенням Блаженнішого Митрополита Володимира, з якими пішли у церкву. 

Цьогорічна Пасха тисячам людей запам’ятається надовго. Перед великим і святим для кожного християнина днем було освячено церкви у Тихоновичах Щорського району та Білошицькій Слободі Корюківського. Люди називають цю подію не інакше як дивом. Також освячено Хрест та місце під будівництво храму у Грем’ячі Новгород-Сіверського району. «Будівництво церков є моїм святим обов’язком, як віруючої людини, — сказав Ігор Рибаков. — Ще перед виборами я обіцяв, що у кожному районі буде збудовано по храму. Це ж записано і у моїй передвиборчій програмі. На сьогоднішній день уже зведено три церкви, ще три будується у Семенівському, Городнянському та Новгород-Сіверському районах. Упевнений, що храми допоможуть селу відродитися». 

У селах, де щойно відкрили церкви на Великдень панував особливо піднесений настрій. Зібралися жителі не тільки Тихоновичів та Білошицької Слободи, а й навколишніх сіл. Люди добрим словом згадували свого депутата й казали, що від такого подарунку і турботи на душі світло і радісно. Молоді священики дуже хвилювалися, але все пройшло якнайкраще. Настоятель Свято-Покровського храму у Тихоновичах отець Діонісій подякував Ігорю Рибакову від імені усієї громади: «З появою храму тепер у нас справжнє село, — сказав молодий священик. — Людям вже не доведеться долати десятки кілометрів, щоб прийти до храму. Наш депутат зробив велику справу — подарував людям віру і надію».

Жителі сіл, збудовані та будуються храми за підтримки Ігоря Рибакова кажуть, що віднині у них розпочалося нове життя.