Духовність людей відродить Україну

Духовність людей відродить Україну

Духовність людей відродить Україну

Квітень місяць для жителів сіл Тихоновичі Щорського району та Білошицької Слободи Корюківського ознаменувався визначною історичною подією. Тут відбулося освячення храмів, збудованих за підтримки та сприяння народного депутата України Ігоря Рибакова. Із проханням щодо будівництва храмів до нього зверталися громади сіл. Ігор Рибаков виконав їхнє прохання у надкороткий термін: ще тільки влітку відбулося освячення Хреста та місця під будівництво церкви, а вже за тиждень до Пасхи освятили храм.

Знаковою стала ця подія і для мешканців навколишніх сіл, оскільки вони теж стануть прихожанами цих церков. Будівництво та підтримка храмів є не тільки виконанням передвиборчої програми Ігоря Рибакова, а й щирим покликом душі. Цим народний депутат робить значний вклад у розвиток та духовне відродження сучасного суспільства.

Ігор Рибаков упевнений, що церква є святим місцем духовного просвітництва та очищення, місцем, де панує добро, мир і злагода. Церква навчає нас милосердю, любові до Бога і ближнього. Тому він узяв на себе велику та відповідальну місію — будівництво храмів у своєму окрузі. Виступаючи перед вірянами, Ігор Рибаков сказав: «Були часи, коли руйнували храми, ламали Хрести, топтали святині. Але сьогодні в кожного є можливість відроджувати церкви, бо вони є проявом духовного Царства Божого. А Хрест — символом нашого спасіння. Сьогодні суспільство розуміє, що без відродження раніше втрачених духовних цінностей неможливо збудувати стабільну та сильну державу».

Ігор Рибаков також наголосив, що важливою складовою розвитку України й кожного населеного пункту є духовність людей. А в цьому головну роль відіграє церква і віра в Господа Бога нашого Ісуса Христа.

Чин освячення провів архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій. Він привітав усіх зі святом і подякував Ігорю Рибакову за його величезний вклад у розвиток та відродження духовності: «Імена всіх, хто долучився до будівництва храмів, будуть поминатися усе життя, допоки стоятиме церква. Хай Господь дає здоров’я Ігорю Рибакову. Він єдиний із депутатів, який чесно виконує усе, що обіцяв. Люди будуть молитися, щоб Господь подарував йому успіх, міцне здоров’я і спасіння».

На освячення приходили цілими родинами. У Білошицькій Слободі зібралося біля семисот жителів, а в Тихоновичах — понад вісімсот. Люди казали, що з нетерпінням чекали цього свята і зараз на душі тепло і радісно. Дуже добре, що така подія сталася напередодні Великодня, і тепер вони зможуть освятити паски у своїй церкві. «Сьогодні треба більше думати про духовність, тоді світ стане добрішим», — говорили віряни Корюківського та Щорського районів.

За підтримки Ігоря Рибакова в його окрузі вже збудовано й освячено три церкви. Зводяться також храми в Дібрівному Городнянського району та Машевому Семенівського. Для народного депутата будівництво храмів — святий обов’язок і бажання дати можливість кожному знайти душевний спокій, у першу чергу, як людини віруючої. Тому він постійно дбає про відродження духовності на Чернігівщині. І це проявляється не тільки в будівництві церков. Жителі всіх семи районів Сіверщини не перший рік отримують вітання та подарунки до Пасхи, Різдва та інших великих християнських свят. Ігор Рибаков також допомагає реставрувати храми, дбає про збереження православних традицій.

«Дім Божий, яким є церква Бога живого, — стовп і утвердження істини. Бути в церкві, мати в собі те, що вона має, — і будеш перебувати в істині, будеш володіти істиною і жити за нею», — упевнений Ігор Рибаков.

Після освячення церков Ігор Рибаков провів зустріч із жителями Корюківського та Щорського районів.