З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!

Шановні вчителі! 

Сердечно вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників освіти!

У кожної людини з цим святом пов’язані свої теплі спогади. Всі ми пам’ятаємо першу вчительку, перші шкільні роки, у рідній школі почуваємося як у родинному колі. Таку унікальну атмосферу створюєте Ви — наші вчителі!

Важко підібрати слова, які б могли передати всю глибину щирого визнання та поваги до людей, які відкривають для нас світ знань, перетворюють боязкого й допитливого першокласника на зрілу особистість. Учитель відданою працею зумовлює успіхи своїх учнів і їхній професійний вибір, допомагає обрати свій життєвий шлях. Із року в рік Ви даруєте дітям не тільки знання, а й досвід, які потім залишаються з нами на все життя. У кожному учні вчителі залишають частинку своєї душі.

Знаю, наскільки важким є труд педагога, тому вважаю першочерговим завданням для держави — повернути повагу до професії вчителя, а Вашій щоденній праці дати достойну винагороду. Саме на це спрямована моя робота як народного депутата і як людини, котрій небайдуже майбутнє нашої держави. 

У парламенті я докладаю всіх зусиль для поліпшення системи освіти, виступаю за мораторій на закриття шкіл у сільській місцевості, роблю все можливе для своєчасного надходження коштів на ремонт і будівництво навчальних закладів. Сьогодні активно працюю над питанням додаткового виділення з державного бюджету 67 мільйонів гривень на дофінансування робіт на різних соціальних об’єктах семи районів Чернігівщини, розпочатих минулого року. В більшості — це школи та дитсадки.

Якісна освіта та достойне забезпечення педагогів і надалі займатимуть пріоритетне місце у моїй роботі. Це обумовлено соціальними угодами з виборцями та моєю особистою повагою до вчительської праці.

Дорогі мої вчителі! Низький уклін Вам за натхненну та самовіддану працю, за непохитну віру в кожного учня, у кожного з нас. За наше минуле, теперішнє і майбутнє. Хай багатство і щирість Ваших душ зігрівають усіх нас, а натхнення підносить до вищих щаблів духовності!

Завжди готовий допомагати Вам і підтримувати. Завжди готовий до спілкування з Вами і особистих зустрічей. Бажаю Вам міцного здоров’я, реалізації педагогічних талантів і нових ідей, невичерпної енергії, вдячних учнів та віри у прекрасне майбутнє нашої освіти. 

Успіхів Вам та Божої допомоги у всіх добрих справах! 

З повагою,

Ваш народний депутат України Ігор Рибаков