Ігор Рибаков очолив новостворене міжфракційне депутатське об’єднання «Антикризова група» у ВР

Ігор Рибаков очолив новостворене міжфракційне депутатське об’єднання «Антикризова група» у ВР

Ігор Рибаков очолив новостворене міжфракційне депутатське об’єднання «Антикризова група» у ВР

Сьогодні у Верховній Раді було створено Міжфракційне депутатське об’єднання «Антикризова група», його головою обрано народного депутата Ігоря Рибакова.

«Ми створили депутатське об'єднання, до якого увійшли як позафракційні народні депутати так і представники різних депутатських фракцій – оскільки чудово усвідомлюємо відповідальність перед українським народом за стабілізацію ситуації в країні, припинення кровопролиття, відновлення діалогу та врегулювання політичної кризи виключно мирним шляхом», - заявив голова об’єднання Ігор Рибаков, передає його прес-служба.

«Сьогодні ми як ніколи раніше розуміємо необхідність внесення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади з метою збереження територіальної цілісності України, - наголосив Рибаков, додавши, що «поштовхом до створення Депутатського об’єднання стали трагічні події, що відбулися в Одесі 2 травня.

Лідер об’єднання підкреслив що депутати, котрі увійшли до його складу «зосередяться на двох ключових моментах – негайному примиренні та об’єднанні громадян усієї країні та розробці законодавчих ініціатив, котрі мають, нарешті, остаточно викорінити корупцію та припинити соціально-економічну деградацію країни».

«Я переконаний, що в разі подальшої відсутності реального діалогу між учасниками протистояння, ситуація по всій Україні може повністю вийти з-під контролю і влади, і опозиції. А це, в свою чергу, матиме трагічні наслідки для нас усіх, - сказав Ігор Рибаков.

Лідер новоствореного об’єднання закликав всіх небайдужих депутатів «долучитися до співпраці з нами і спільно виробити механізми, які забезпечать унітарність держави та сприятимуть скорішому впровадженню конституційної реформи».

«Основна мета та пріоритети роботи депутатського об’єднання «Антикризова група» - це вихід держави з політичної та економічної кризи, деескалація політичного конфлікту, підтримка переговорного процесу щодо мирного врегулювання ситуації із залученням політиків різних рівнів, громадськості та міжнародної спільноти, вироблення реальних механізмів для припинення протистояння і кровопролиття, та стабілізації ситуації в Україні», - сказав голова об’єднання Ігор Рибаков.

«Лише примирення і діалог є шляхом для сталого розвитку України», - насамкінець наголосив голова депутатського об’єднання «Антикризова група» Ігор Рибаков.