Ігор Рибаков передав ФАПам Городнянського району набори з медикаментами

Ігор Рибаков передав ФАПам Городнянського району набори з медикаментами

Ігор Рибаков передає набір медикаментів до ФАПу Городнянського району

Медпункти Тупичів, Івашків, Вихвостів вже отримали медикаменти від Ігоря Рибакова

Візити Рибакова Ігоря Олександровича з комплектами ліків до медичних пунктів що пройшли на тижні, майже всюди перетворювалися на стихійні зустрічі. Люди дякували за допомогу, розповідали про наболіле, просили повернутися і знову стати народним депутатом від округу.

“Дуже дякуємо за допомогу! Він нам ще в 2012 році одні партію ліків подарував, то вони дуже дорогі, дуже довго користувались, бо в них дуже гарний термін придатності. Особливо вдячні за ефективні ліки для діток”, - говорить Юлія Сергіївна, завідуюча ФАПу села Вихвостів.

Працівники фельдшерсько-акушерських пунктів з теплотою згадували допомогу яку Ігор Рибаков надавав медичним закладам. Завдяки йому в багатьох ФАПах вперше з’явилися глюкометри. Мешканці сіл могли оперативно заміряти рівень цукру. Та після 14-го року глюкометри часто лежали без діла. Не було витратних матеріалів. Та й самі ФАПи, які є важливим об’єктом місцевого значення потрапили в немилість. В результаті нехитрих маніпуляцій їх забезпечення фактично відсутнє, а подекуди їх закривають.

“Він нам добре допомагав, навіть велосипед купив, його діяльність оцінюю позитивно”, - говорить Світлана Вікторівна, завідуюча Івашківського ФАПу.

Мешканці сіл Городянського району добре пам’ятають Ігоря Рибакова, як депутата Верховної Ради. Вони сподіваються що Рибаков Ігор Олександрович знов стане народним депутатом від виборчого округу, та вони будуть частіше проводити зустрічі та займатися вирішенням місцевих проблем. 

«Програма допомоги ФАПам працювала до 2014 року. Потім ми її призупинили. Дали можливість проявити себе іншому представнику округу, який обрався у 2014 році, - ініціатива потрібна і робити таке може кожен. Нажаль, медпункти такої підтримки не отримали. До мене звертаються як працівники ФАПів, ті хто користуються їх послугами з проханням про допомогу. Тому, сьогодні ми привезли в медпункти те, чого вони потребують і готові передавати такі комплекти кожного року», - говорить Ігор Рибаков під час зустрічей. 


Фотогалерея